Uroda

Bycie fit to bycie piękną/ym. Tutaj publikujemy porady o tym, jak jeszcze mocniej wydobyć to piękno. Czytaj, stosuj, działaj i komentuj. Fit i Git!

Poznaj typ swojej sylwetki i zachwycaj wiosną. 5 porad

Dlaczego „rożek” powinien unikać bluzek z bufkami, a „gruszce” służą buty z dużą cholewką? Stylistka i wizażystka Kasia Skoczylas zdradza 5 porad, dzięki którym dobrze poczujesz się w swoim ubraniu.

Plazma w medycynie estetycznej

Czy do korekty powiek lub pozbycia się drobnych zmarszczek czy blizn, konieczne jest wykorzystanie skalpela? Na szczęście nie, gdyż możemy poprawić wygląd swojej twarzy w sposób nieinwazyjny. Jest to możliwe dzięki urządzeniu, które wykorzystuje zjawisko plazmy.

3 proste sposoby na zgrabną pupę

Większość kobiet marzy o pośladkach jakie posiada JLo. Nic trudnego drogie Panie 🙂 Wystarczy odrobina wysiłku, dobrych chęci i motywacji (najlepiej w postaci plakatu JLo przy lustrze w przedpokoju ;))

Mężczyzno! Z zadbaną cerą będzie ci do twarzy

Jeżeli jesteś notorycznym złodziejaszkiem kosmetyków swojej partnerki, to mam dla Ciebie złą wiadomość: możesz narobić sobie w ten sposób więcej szkód niż korzyści. Zwłaszcza, jeśli mówimy o preparatach przeznaczonych do pielęgnacji cery. Niestety niewiele osób ma świadomość, jak bardzo męska […]